Summer x Wacko – Verwachte zwarte Labrador pups
De loopsheid van Summer wordt verwacht rond januari / februari 2026. Indien de dekking verloopt zoals gepland, verwachten we een nestje zwarte Labradorpups in maart / april 2026.
Beide ouderdieren zijn volledig getest en goedgekeurd volgens de geldende gezondheidsnormen:
– Heupen: HD A
– Ellebogen: ED 0
– Ogen: ECVO vrij
– Genetisch getest en vrij van de meest voorkomende erfelijke aandoeningen binnen het ras
Aangezien Summer geen blond draagt, verwachten we uit deze combinatie uitsluitend zwarte pups.
Over de ouders
Summer is één van onze zachtste en meest evenwichtige Labradors. Ze is enorm mensgericht en staat bekend als een echte knuffelbeer. Hoewel ze speels kan zijn en vlot meeloopt binnen onze roedel, overheersen haar rust, geduld en kalmte. Summer is totaal niet dominant en beschikt over een bijzonder stabiel karakter.
Qua type is ze compacter gebouwd, meer Engels van bouw, met een mooi geblokte snoet en een harmonische uitstraling.
Wake Me Up van de Arthishoeve (Wacko) is onze eigen dekreu, geboren, opgegroeid en opgeleid bij ons. Hij is een zoon van Tahiti en Brando en belichaamt perfect waar wij als kennel voor staan.
Wacko is atletisch, slank gebouwd en heeft een prachtige dieprode kleur. Hij is werkwillig, leergierig en geniet van samenwerking met zijn baas, maar combineert dit met een rustig en geduldig karakter. Hij is totaal niet dominant en uitzonderlijk zachtaardig naar mens én dier. Wacko leeft bij ons in huis, samen met onze andere honden en kinderen.
De combinatie Summer x Wacko staat garant voor gezonde, stabiele en sociale pups, met een zacht karakter en mooie uitstraling.
Waarom kiezen voor een pup van Arthishoeve?
Bij Arthishoeve kiezen we bewust voor kwaliteit, rust en begeleiding. Onze pups worden geboren en grootgebracht in huis, samen met onze kinderen en stabiele volwassen honden. Geen kennels, maar een warme gezinsomgeving met dagelijkse structuur, socialisatie en rust.
Daarnaast beschikken onze honden over dagelijkse toegang tot 2 hectare speelbos en weiland, wat bijdraagt aan hun fysieke en mentale ontwikkeling.
Achter Arthishoeve staat een ervaren duo:
-
Jelle Van Loo, hondengedragstherapeut en trainer
-
Céline Pirsoul, hondentrimster en voedingsdeskundige
Wat u mag verwachten:
-
Begeleiding voor, tijdens én na het traject
-
Live kennismakingsmomenten vóór afhaling
-
Regelmatige updates via mail, sociale media en YouTube
-
Mogelijkheid tot verdere training, privé of in groep
-
Strenge medische en genetische selectie van ouderdieren
-
Dubbele stamboom: internationaal erkend via Sint-Hubertus én Vlaamse stamboom
Onze pups vertrekken niet alleen gezond, maar ook goed voorbereid op het gezinsleven.
Voor wie is een pup uit dit nest geschikt?
Voor onze pups zoeken wij een thuis waar ze een volwaardig lid van het gezin mogen zijn.
Ervaring met honden is geen vereiste — motivatie, eerlijkheid en voldoende tijd wel.
De eerste stap is het invullen van het formulier “Ik wil baasje worden”. Dit helpt ons een eerste beeld te krijgen, maar de kennismaking blijft doorslaggevend. We nemen bewust de tijd om te kijken of er een echte match is.
Liever een eerlijk verhaal dan het perfecte plaatje.
Prijs
De prijs van een pup uit dit nest bedraagt:
€2.500 (inclusief 21% btw)
Deze prijs weerspiegelt de zorg, kennis, begeleiding en opvolging die elke pup bij Arthishoeve meekrijgt — van geboorte tot lang na vertrek.
Erkenning en betrouwbaarheid
Wij zijn erkend door:
-
FOD Dierenwelzijn – erkenningsnummer HK 12108620
-
Koninklijke Maatschappij Sint-Hubertus – kennelnaam “Van de Arthishoeve”











